اخبار صنعت

پنج پروانه کاربرد نشان استاندارد برای محصولات قزوین صادر شد

سیروس صارمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص محصولاتی که برای آنها پروانه کاربرد نشان استاندارد صادر شده است، افزود: پس از بازرسی و نمونه برداری و آزمون فرآورده های تولیدی و داشتن شرایط لازم با صدور پروانه برای فرآورده های تختخواب چوبی با نام تجاری کم جا چوب، مایع سفید کننده با نام تجاری آتی و شوپا ، ماشین لباس شویی هفت کیلوگرمی با نام تجاری Hisense، شیشه دوجداره یا نام تجاری شیشه قزوین و تایید نوع موتورسیکلت با نام تجاری Hani موافقت شد.
مدیرکل استاندارد قزوین گفت: در آخرین نشست بررسی کمیته علائم استاندارد استان نیز پروانه کاربرد علامت استاندارد ۱۱ فرآورده شامل فیلتر هوای خودرو آجر رسی، بتن آماده و لوله پی وی سی به علت عدم رفع نواقص و احراز نشدن شرایط لازم برای تمدید پروانه، تعلیق شد.
صارمی افزود: همچنین در این نشست از هفت پروانه کاربرد علامت استاندارد برای فرآورده های میلگرد، مایع شیشه پاک کن، مایع پاک کننده فرش، آرد گندم و روغن پایه، نیز رفع تعلیق شد.
مدیر کل استاندارد قزوین یادآور شد: از آنجا که استفاده از علامت استاندارد در زمان تعلیق، بر روی کالا جرم محسوب می شود، در زمان ابطال یا تعلیق پروانه استاندارد ، نظارت کارشناسان استاندارد بر واحدهای تولیدی مذکور افزایش می یابد تا از وقوع تخلفات احتمالی جلوگیری شود.
۳۰۱۳

انتهای پیام /*


اقتصاد


استاندارد


پروانه كاربرد نشان استاندارد


قزوين

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *