اخبار صنعت

واحدهای تولیدی راکد در البرز تعیین تکلیف می شوند

محمد امین بزازی پور فرشی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: پرونده های استمهالی و حقوقی واحدهای صنعتی به صورت ویژه بررسی و تعیین تکلیف خواهند شد.
وی اضافه کرد: براین اساس پرونده قراردادهای منعقد شده با متقاضیان سرمایه گذاری که نتوانسته به تعهدات خود عمل کنند مورد بررسی قرار می گیرد.
بزازی پور فرشی گفت: با توجه به دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و با هدف انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل‌اختلاف و داوری اقدام می شود.
وی ادامه با بیان اینکه در نشست‌ حل اختلاف و داوری به دنبال رفع مشکلات صاحبان صنایع هستیم تا بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند اظهار داشت: به همین منظور از تمامی ابلاغ ‌های سازمان در موضوعات گوناگون واحدهای صنعتی و تولیدی استفاده تا کمک بیشتری به واحدهای صنعتی و تولیدی شود.
بزازی پور فرشی گفت: با توجه به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید، تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا با استفاده از ظرفیت های موجود در شهرک ها و نواحی صنعتی استان البرز، زمینه تحقق هر چه بیشتر این شعار را فراهم کنیم.
بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در البرز مشغول به فعالیت هستند.
۷۴۱۴/ ۶۱۵۵

انتهای پیام /*


اقتصاد


شهرك هاي صنعتي


حقوقي


البرز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *