اخبار صنعت

ساخت و ساز در شهرک های صنعتی البرز زمانبندی می شود

محمد امین بزازی پور فرشی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: با نظارت بر روند ساخت ‌و ساز واحدهای صنعتی و تعیین فرصت قانونی و مهلت برای ساخت‌وساز، امکان بورس ‌بازی زمین و سوء استفاده افراد سودجو در فضای شهرک‌های صنعتی البرز وجود نخواهد داشت .
وی با بیان اینکه تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فسخ و آزادسازی آن‌ها از برنامه‌های مهم شرکت است اظهار داشت: با واگذاری اراضی راکد به متقاضیان دیگر، روند ساخت ‌و ساز و اجرای طرح‌های صنعتی شتاب می‌گیرد.
بزازی پورفرشی گفت: بر مبنای دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و با هدف انجام تعهدات طرف ‌های قرارداد، پس از ۲ مرحله ارسال اخطاریه و تجدید وقت، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیات حل‌اختلاف و داوری اقدام می شود.
وی ادامه داد: دریافت نکردن پروانه ساختمانی، اجرا نشدن ساخت ‌و ساز، عدم اخذ پروانه پایان کار، وجود بدهی مالی، حق شارژ و گاز، انقضاء اعتبار یا ابطال جواز تأسیس و منعقد نشدن قرارداد و تحویل از موارد تخلف طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است که در جلسات هیات حل‌اختلاف و داوری بررسی می‌شود.
وی گفت: فسخ قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی با جدیت دنبال می شود.
بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان البرز مشغول به فعالیت هستند.
۷۴۱۴/ ۶۱۵۵

انتهای پیام /*


اقتصاد


شهرک های صنعتی


ساخت و ساز


البرز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *